KRÁSNÁ SLOVA OD VÁS

Náramek je úžasný. Přemýšlím, že si k němu pořídím ještě nějaký. Je to opravdu skvost a ta afirmace na kartičce mi udělala hroznou radost, protože mi sedí k tomu, co se snažím se svým životem dělat. Děkuji. 

Tereza


Dobrý večer️ náramek přišel a je prostě úžasný! 🤤 Brzo si určitě objednám náramek i pro sebe. 🤩 Pokračujte v tomto dál, protože to s jakou láskou to děláte je jedinečné a člověka to velmi potěší️.  

Kateřina


Laskavé" náramky z dílny slečny Anety Bartošové jsme dostali svatebním darem a musím říct, že to byl dárek, který nás moc potěšil, protože byl právě hodně jiný než ostatní "klasické" dárky a hlavně byl naprosto osobní. Moc se nám líbilo, že byl k náramku celý jednostránkový popis o tom, co který kamínek znamená a v čem nás může podpořit. A vzhledem k tomu, že ten kdo nám dárek věnoval nás už asi trochu zná :-), seděl výběr kamínků v náramku prostě přímo na nás, k nám, nějak to odráželo to co prožíváme a kam směřujeme. Proto byl ten darovaný náramek tak osobní. Od té doby co ho máme, ho nosíme já i manžel hodně často a mám pocit, že nás kromě snubních prstýnků a dalších věcí spojují i tyto dva náramky a stále nám připomínají ten náš kouzelný den, svatební cestu a další pak krásné chvíle strávené spolu.

Lucie a Petr

Manželé Petr a Lucie


Dobry den, tak konečně píšu recenzi. Z náhrdelníku jsem jednoduše unešená. Hrozně dlouho jsem takový kousek hledala v ČR, ale nedařilo se mi nic najít, až do doby kdy mi na Vás vyskočila reklama na ig. už jsem Vás doporučila snad všem svým známým, a plánuju si dokoupit i ostatní tři druhy:) 

Z Instagramu


Dobrý večer, právě přišel náramek od Vás, musím říct, že vypadá fakt úžasně, moc děkuji.

Viktorie


Dobrý den, zrovna mi náramek přišel, je moc krásný! Děkuji.

Tereza


Dobrý den. Vaše stránka mi právě vyskočila jako reklama. Ale musím Vám pochválit Vaši práci, opravdu nádherné šperky Přeji krásný zbytek dne🦋 

Karolína


Dobrý den, před chvílí mi dorazila zásilka od Vás, jsem nadšená. Vše hezky zabaleno a samotné šperky jsou úžasné. Náramky poslouží jako dárečky, snad budou dělat takovou radost, jako z nich mám po rozbalení já a řetízek je zkrátka úžasný. Děkuji moc. 

Aneta

Anděl strážný...zamilovala jsem se na první pohled. Čakrový náramek byl zase na objednávku vyroben pro moji blízkou krásnou duši. Oba už nás dvě zdobí. Děkuji.  

Martina


Řetízek je dokonalý, jemný a velmi ženský těším se, jak si sedneme. Doufám, že nebude poslední. Těším se na rituál. Děkuji moc, jste úžasná. Až budu lépe oblečená, tak se vyfotím.  

Ilona


Ďakujem krásne, náhrdelník ani náramok už zo seba dole nedám! 🥰 Sú nádherné a vy ste veľmi šikovná!

Monika


Já děkuji strašně moc za ten náhrdelník, je nádherný. Doufám, že časem rozšířím sbírku o další. ️

SimonaDobrý den, balíček už dorazil moc děkuji opravdu nádherný náramek v krásném balení 🥰️ 

Z Instagramu


Náramek je dech beroucí a úžasnej děkuji děkuji. Cítím z něj tolik lásky a podpory .A ta kartička wau...už jen ten název Andělské vedení. Jsem plná naděje. Cítím takovou ochranu a děkuji za úžasnou afirmaci ❣️ 

Eva


Dobrý den, zrovna mi náramek přišel. Je moc krásný, děkuji.

Tereza

Zdravím Vás, Aneto! dnes mi došly náramky. Nádherné balení... aj popis k tomu! Po Vánocích Vás nasdílím na Instagramu zatím nemůžu, abych neprozradila. Dekuji! 

Veronika

Krásný večer přeji, dneska jsem si šperky vyzvedla. Jsou přesně tak krásné jako jsem doufala že budou️ jste neskutečně šikovná a děkuji za vaši lásku k tomu co děláte️ 

Aneta


Zdravím. Právě mi dorazil náhrdelník a je naprosto úžasný . Skvěle odvedená práce, určitě si u Vás někdy zase něco objednám . Děkuji. 

Kristýna


Dobrý večer, ještě jednou dekuji za prsten s křišťálem. Je moc hezký! Doufám, že mi budou dělat radost i další šperky z vaší nádherné kolekce️ Mějte se moc hezky. Ps: moc hezké balení:) 

Barbora